Výrobek č. 177 X – Myčka s vodní sprchou, typ MINI

pro manuální odstranění vodové barvy

Myčka s vodní sprchou typ MINI je ovládána pneumaticky. Jedná se o malé a nákladově účinné zařízení pro ruční odstranění barev na bázi vody ze stříkacích pistolí a malých předmětů.

Nástroje umístěné na přední části usnadňují používání myčky. Myčka s vodní sprchou je vybavena rozprašovačem a malým čerpadlem, které odebírá čistou vodu ze zásobníku umístěného ve spodní části zařízení a druhým rozprašovačem pro konečné umývání, jenž je připojen k hlavnímu přívodu vody společnosti.

Foukací tryska následně očistí a osuší stříkací pistole a čištěné díly.

ODDĚLOVÁNÍ BARVY A VODY: Propírací nádrž z nerezové oceli má vnitřní systém, který směšuje znečištěnou vodu s vločkovým práškem.

Voda a usazeniny sražené barvy jsou potom vypuštěny ventilem do předfiltru a pytlového filtru, kde jsou oddělovány pevné částice od kapek vody. Přefiltrovanou vodu je možno opětovně použít pro umývání.

Technické údaje

Parametr Jednotka Hodnota
Váha kg 44
Rozměry mm 450x660 x 1340
Pohon   pneumatický
Tlak vzduchu bar min.6 - maximální 10
PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.