Výrobek č. 180 – MYČKA STŘÍKACÍCH PISTOLÍ typ BEST

Pro automatické a ruční čištění pomocí rozpouštědla nebo vody

Myčka stříkacích pistolí typ BEST je určena pro čištění pomocí rozpouštědla nebo vody. Patentovaný čisticí systém "Rosa" zamezuje, aby rozpouštědlo proniklo do vzduchové hadice stříkací pistole, i v situaci, kdy je namontován tlakoměr. Jsme pyšní na to, že můžeme uvést nejlepší způsob čištění stříkacích pistolí: myčku stříkacích pistolí typ BEST – výsledek více než dvaceti roků práce, zkušeností a výzkumu.

Zásluhou nových čerpadel firmy Rosauto a uspořádání vnitřních dílů myčky je možno současně čistit dvě stříkací pistole, jakož i rozebranou hubici, bubny na barvu, míchacích tyče a filtry na barvu, vše s vynikajícími výsledky a značně sníženým množstvím čisticího prostředku.

Pro účely předběžného čistění nebo ručního oplachování lze použít pracovní plochu nezávisle na automatické myčce. Kromě toho vynikající nasávání umožňuje drobné rozprašování a zkoušení barev.

U této sprchové myčky je možnost kombinace (i později) s destilátorem dodávaným firmou Rosauto pro postupné čištění a destilaci.

Myčka stříkacích pistolí typ BEST je dodávána ve čtyřech variantách:

  • Výrobek č. 180-A: Myčka je dodávána s membránovým vzduchovým čerpadlem, časovým spínačem, regulátorem tlaku, čerpadlem a rozprašovací tryskou pro konečné ruční oplachování.
  • Výrobek 180-B: Myčka je dodávána s dvěma membránovými vzduchovými čerpadly: jedno čerpadlo je určeno pro běžné čištění a druhé čerpadlo je pro automatické konečné čištění. Myčka je navíc vybavena časovým spínačem, regulátorem tlaku, dvěma čerpadly a rozprašovací tryskou pro předběžné čistění a ruční konečné oplachování, jakož i bubnem s rozpouštědlem a držákem štětců.
  • 180BX: stejné jako model 180B, ale výhradně z nerezavějící oceli
  • 180CX: z nerezové oceli, kromě příslušenství, která mají předcházející provedení, je tento model vybaven speciálním časovým spínačem, který ovládá plně automaticky dvě membránová čerpadla, jež postupně nejprve očistí a následně provedou konečné opláchnutí za použití velmi malého množství čistého čistícího prostředku. Výrobky č. 180-B a 180-C jsou také k dispozici v provedení z nerezové oceli AISI 304 a mají označení 180-BX a 180-CX. DOSTUPNÉ VOLBY: K mytí stříkacích pistolí, které byly použity pro barvy na bázi vody, je k dispozici souprava pro použití uvnitř sprchové myčky za účelem oddělení barvy a vody.

Všechny výše uvedené modely jsou navrženy tak, aby se daly zkombinovat s destilačním přístrojem Rosauto.

Technické údaje

Parametr Jednotka Hodnota
Váha kg 74
Rozměry mm 710 x 685 x 1500
Počet stříkací pistole na cyklus   2
Odtah mm 150
Pohon   pneumatický
Tlak vzduchu bar min.6 - maximální 10

 

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.