Filtry ze skelných vláken

Odlučovače barevné mlhy této typové řady jsou tvořeny vysoce jakostní „pavučinou“ ze skelných vláken, která slouží pro odloučení zbytků barev při lakování. Specifická struktura zabezpečuje vysokou zachycovací kapacitu. Lehký laminát na straně odtoku, s velkým zhuštěním vláken, má vysoký filtrační výkon pro všechny druhy barev. Odlučovače barevné mlhy jsou nehořlavé ve smyslu DIN 4102. Žádný skelný filtr z naší nabídky neobsahuje silikon.

Všechny filtry máme skladem na firmě.

Filtry jsou nabízeny v rolích libovolné šíře až do 2m a v návinu 20 metrů, nebo v libovolném přířezu dle požadavků zákazníka.

Použití:

  • Podlahový filtr do lakoven pro záchyt barevné mlhy
  • První, nebo druhý stupeň filtrace do odsávacích stěn v průmyslových lakovnách
  • Prachové filtry
  • Automobilový průmysl, dřevozpracující průmysl, průmyslové výrobní provozy

 

 

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.