Filtry pro vzduchotechniku a klimatizace, vložky s aktivním uhlím

Vzduchotechnická zařízení jsou konstruována nejčastěji s použitím filtrace v podobě kapsových filtrů, kazetových filtrů a HEPA filtrů.

Vyberte si kategorii filtrů, které potřebujete

 

Významně je při výrobě různých typů filtrů (kapsových, lamelových, patronových) používán materiál na bázi polyesteru, někdy samostatně, ale stále častěji jako takzvaný nosný materiál s povrchem upraveným dalším materiálem (např. polytetrafluoretylen), který zajistí zlepšení filtračních vlastností i životnosti.

Kapsové filtry jsou nejpoužívanějším typem filtru ve vzduchotechnických zařízení. Díky jejich konstrukci a utěsnění pěnou je zajištěna maximální spolehlivost proti průniku prachových částic.

Standardní rozměry skladem na firmě.

Dalšími úpravami lze u některých filtrů docílit změny jejich fyzikálně-chemických vlastností: odpudivosti vůči vlhkosti, vodivosti filtru kvůli elektrostatickému náboji atd. Tím se rozšiřuje možnost využití těchto filtrů i pro zcela speciální pracovní podmínky.

Díky vlastnostem aktivního uhlí lze efektivně odlučovat zápachy a toxické plyny ze vzduchu. Aktivní uhlí se sype do patron, které jsou vyrobeny tak, aby filtrační účinnost uhlí byla co největší.

 

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.