SERVIS a ÚDRŽBA

Na námi dodané strojní zařízení poskytujeme standardně záruku 24 měsíců. Dle domluvy se dá sjednat nadstandardní záruční doba, nebo pozáruční servis námi dodaných zařízení.

Poskytujeme však také pozáruční servis a údržbu na lakovací boxy všech výrobců. V oboru kompletního servisu lakoven jsme na trhu již od roku 1998 a máme tak dlouholeté zkušenosti.

Víte, jak často by se měly měnit filtry?

Aby vaše lakovna "jela" na plný výkon s maximální efektivností, s minimalizací reklamací a minimálními ztrátami na energiích, je nutné pravidelně vyměňovat filtry. Podívejte se na tabulku, která ukazuje jak často byste měli měnit filtry ve vaší lakovně nebo nám napište do formuláře níže a podíváme se na to spolu jak bychom vám mohli pomoci s údržbou lakovny.

Nabízíme také služby spojené s běžnou údržbou u všech typů mokrých lakoven.

Součástí běžné údržby jsou:

  • Preventivní prohlídky zařízení
  • Výměna filtrů včetně aktivního uhlí a čištění zařízení
  • Likvidace znečištěných filtračních materiálů
  • Aplikace ochranných nátěrů
  • Kontrola a servis tepelného zdroje
  • Čištění a servis dopravníků
  • Diagnostika lakovny - laminarita proudění vzduchu, rychlost proudění vzduchu, kontrola svítivosti, měření teplot a vlhkosti atd.

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedených kontaktech, nebo prostřednictvím tohoto formuláře.

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.