SERVIS

Na námi dodané strojní zařízení poskytujeme standardně záruku 24 měsíců. Dle domluvy se dá sjednat nadstandardní záruční doba, nebo pozáruční servis námi dodaných zařízení.

Víte, jak často by se měly měnit filtry?

Aby vaše lakovna "jela" na plný výkon s maximální efektivností, s minimalizací reklamací a minimálními ztrátami na energiích, je nutné pravidelně vyměňovat filtry. Podívejte se na tabulku, která ukazuje jak často byste měli měnit filtry ve vaší lakovně nebo nám napište do formuláře níže a podíváme se na to spolu jak bychom vám mohli pomoci s údržbou lakovny.

Nabízíme také služby spojené s běžnou údržbou u všech typů mokrých lakoven.

Součástí běžné údržby jsou:

  • Preventivní prohlídky zařízení
  • Výměna filtrů včetně aktivního uhlí a čištění zařízení
  • Likvidace znečištěných filtračních materiálů
  • Kontrola a servis tepelného zdroje

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedených kontaktech, nebo prostřednictvím tohoto formuláře.

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.