Lakovací boxy Saima

Připravíme box na míru

Ať už lakujete jednoduché komponenty nebo letadla, řekněte nám o vaší investici a připravíme vám nabídku na optimální velikost boxu s přiměřeným výkonem vzduchotechniky.

  • Rozměry dle požadavku
  • Volitelný výkon vzduchotechniky (spočítáme optimální)
  • Plynový, naftový nebo LPG hořák umožňuje rychlé a stabilní prohřátí
  • Trvalý servis pro vaši autolakovnu
  • Dlouhá životnost boxů  podložená referenčními zakázkami
  • Pevná konstrukce a robustní provedení dveří šetří  provozní náklady

Věděli jste že?

Čistota má vliv na kvalitu lakování a snižuje pravděpodobnost reklamací.  Poraďte se s námi o možnostech pravidelného servisu pro vaši lakovnu.

SAIMA BETA

Více než třicetiletá zkušenost společnosti SAIMA umožnila vyvinout lakovací kabinu BETA, která je navržena tak, aby vyhovovala nejpřísnějším standardům výrobců automobilů.

Kabina je tvořena ze strukturovaných panelů vyrobených z dvojitého vinylem potaženého plechu vybaveného termo-akustickou izolací. Přední dveře s plným otvíráním jsou opatřeny třemi, nebo čtyřmi křídly a kabinu lze také vybavit bočními obslužnými dveřmi. 

Filtrační plénum je vybaveno praktickými háky, které umožňují rychlou a snadnou výměnu filtrů bez jakékoliv ztráty filtrační schopnosti.

Osvětlení je zajištěno širokospektrálními světly, které odstraňují jak odrazy, tak stíny, aniž by změnily barevnou tonalitu.

GRANDI MEZZI

Tento typ konstrukce je navržen pro velká vozidla, jakou jsou autobusy, vlaky atd. a je vybaven předními dveřmi s úplným otevřením, čtyřmi kontrolními okny a servisními dveřmi na jedné boční stěně.

Tato lakovna je tvořena z panelů vyrobených z dvojitého plechu oboustranně potaženého vinylem. Tyto panely jsou vybaveny termo-akustickou izolací a jsou vyztuženy ocelovou konstrukcí, která zajišťuje pevnost i životnost lakovny.

Osvětlení uvnitř lakovny zajišťují tři řady širokospektrálních světel, které produkují osvětlení vyšší než 1000 luxů a zajišťují nepřítomnost odrazů i stínů tak, aby bylo dosaženo kvalitních podmínek pro lakování. Velké filtrační plénum zaručuje stálý proud vzduchu se všemi druhy filtrů.

Díky automatickému překlenutí fází sušení a lakování se zvyšuje teplota v sušicí fázi, což vede k recyklaci již ohřátého vzduchu. Ovládací panel je plně automatický a umožňuje nastavení fáze sušení i chlazení.

FL2

FL2 Řešení odsávací stěny vytváří speciální semi-vertikální proudění vzduchu uvnitř kabiny, čímž se zrychluje proudění vzduchu v lakovně při vícestupňové filtraci přisávaného vzduchu.

Vhodné pro nábytkářský a dřevozpracující průmysl.

Stavba lakovny v 9 minutách

Pošlete nám poptávku

Řekněte nám více o vašem záměru a my vám navrhneme řešení lakovacího boxu na míru. Umíme změnit rozměry dle prostoru nebo účelu použití a k tomu připravíme návrh vzduchotechniky, která bude minimalizovat náklady a současně bude splňovat nároky na efektivitu provozu.

Vybrali jsme pro vás z realizací:

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.