KLEENBOX

KLEENBOX je kabina speciálně navržená k uskladnění nezbytného vybavení na přípravu nátěrových hmot jako je kolorimetr, váha, počítač na míchání barev atp. a poskytuje nejvyšší úroveň komfortu v místnosti s přetlakem, která je bezprašná a dokonale větraná.

Dle platné legislativy lze uvnitř lakovny umístit max. 5l barvy. Proto je dobré mít vlastní sklad barev, který zajišťuje optimální odsávání škodlivých látek a umožňuje optimální připravení nátěrové hmoty pro nanášení.

Pošlete nám poptávku

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.