PREPKLEEN

Přípravné zóny SAIMA byly navrženy tak, aby se zvýšila produkce karosárny a optimalizovalo se využití dostupných prostor a tím se usnadnila příprava vozu na lakování.

Díky tomu budou drobné opravy prováděny ve velmi krátkém čase. Přípravná zóna PREPKLEEN zaručuje jak zmizení nadměrného rozprašování, tak odstranění pískovaných prášků, které by jinak byly rozptýleny do vzduchu a znečistily by tak pracovní prostředí.

Průtok vzduchu zůstává stabilní se všemi druhy filtrů, což je velmi důležitý bod pro dosažení optimálního výsledku práce. Přípravná zóna je vytvořena tak, aby zajistila komfort pracovníků, a proto se dá vybavit velkou škálou skříněk a skříňových boxů pro všechny nástroje a spotřební materiál, který je nezbytný pro optimální provádění oprav.

Na přání lze dodat i kovovou základnu vybavenou pneumatickou zvedací rampou.

Pošlete nám poptávku

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.