Filtry do lakovny

Technologie povrchových úprav a technologie sušení, zvláště v automobilovém průmyslu, vyžadují komplexní řešení filtrace vzduchu. Při stále se zvyšujících nárocích na kvalitu povrchové úpravy je nutné zajistit co nejlepší podmínky pro čistotu přiváděného vzduchu s ohledem na provozní podmínky.

Vyberte si filtry pro vaši lakovnu

Věděli jste že?

Náklady na energii při zanesených filtrech jsou vyšší než náklady na pravidelnou výměnu filtrů.

Filtry jsou jedna z nejdůležitějších součástí lakovací kabiny.

Filtrace vzduchu se skládá ze dvou procesů :

  • záchyt prachových částic na přívodu vzduchu
  • odfiltrování přestřiku barvy při lakování

Všechny filtry máme skladem na firmě.

Aby práce byla dobře provedena, je nutné použít co nejkvalitnější filtry. Naším cílem je, nabídnout Vám optimální řešení filtrace vzduchu v lakovnách a sušících zařízeních.

Schéma filtrace lakovacího boxu

  1. předfiltr
  2. stropní filtr
  3. podlahový filtr
  4. kapsové filtry, aktivní uhlí

Dodáváme filtry do lakoven od:

SAIMA MECCANICA, Nova Verta, USI Italia, Blowtherm,  Thermomeccanica,  Wolf,  SAICO,  Metron, Niteco, Air Tech a od dalších výrobců. Zeptejte se nás jestli vyrábíme filtry i pro vaši lakovnu.

Pošlete nám poptávku

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.