Kazetové filtry PF , Z-Line, GLAS

Rámečkové filtry ze skleněných a syntetických vláken se používají především jako předfiltry ve větracích a klimatizačních zařízeních.

Standardní rozměry skladem.

KF1, KF2, KF3, KF4, KF5, KF6 - FG

Kazetové filtry mají stabilní kartonový rám, na jehož vstupní a výstupní straně jsou mřížky. Medium je filtr ze skleněných vláken (K1), nebo kombinace skleněné vlákno a polyester (K2).

Kazety dodáme dle požadavku  zákazníka na míru.

Třída filtrace EU2, EU3 dle (ČSN EN 779 G2-3). Tento filtr je vhodný pro zachytávání aerosolů a barev v lakovacích kabinách a zachytávání větších nečistot ze vzduchu.

Kazetové filtry dodáváme  v plastovém, papírovém a kovovém rámečku.

Kazetové filtry (obecně, oproti např. kapsovým filtrům…)

Jsou charakteristické především velkou kapacitou jímavosti prachu a tudíž dlouhou životností bez tlakové ztráty. Díky jednoduché manipulaci při údržbě zařízení jsou uživatelsky velice přívětivé.

Řada KF a FG

Kazetové filtry mají stabilní kartonový rám, na jehož vstupní a výstupní straně jsou mřížky. Medium je filtr ze skleněných vláken, nebo kombinace skleněné vlákno a polyester. Třída filtrace G2 a G3.

Tento filtr je vhodný pro zachytávání aerosolů a barev v lakovacích kabinách a zachytávání větších nečistot ze vzduchu. Používá se jako filtr v odsávacích jednotkách lakoven.

Filtry Z-line

Kazetové filtry Z-Line ze syntetických vláken se používají především jako předfiltry ve větracích a klimatizačních zařízeních, nebo v lakovacích boxech. Díky svému hloubkovému skládání nabízejí velký účinný filtrační povrch.

V závislosti na požadované hloubce a filtrační účinnosti mohou být implementovány jednofázově (nepřerušované skládaní) nebo dvoufázově (kombinace 2/3 skládání, 1/3 kazety z aktivního zachycovacího skelného vlákna).

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.