Filtrační textilie

Filtrační textilie jsou koncipované pro předfiltraci, nebo hrubou filtraci odsávaného vzduchu, ale také na filtraci jemného prachu. Výhodou je vysoká zadržovací schopnost prachu s malými tlakovými ztrátami. Tímto kombinují velmi nízké náklady při dlouhé životnosti.

Filtrační média z vybraných nelámavých vysoce výkonných vláken, složených v mnoha vrstvách, zajišťují vysoký stupeň zachycování prachových částic a odpovídají evropským i světovým normám pro vzduchové filtry.

Typy filtračních textilií podle filtračních tříd

Media jsou částečně tepelně spojovaná a ještě zesílená, aby zaručovala vysokou schopnost pohlcování prachu. Pro identifikaci filtru je výstupní strana vyhlazena a potištěna názvem typu filtru a třídou filtrace. Všechny filtrační textilie z nabídky odpovídají protipožárním předpisům EU (DIN 53438 F1) a jsou samozhášecí.

Filtrační textilie jsou dostupné ve filtračních třídách G2 – M5. Pro usnadnění výběru správné textilie se podívejte na jednotlivé produkty, nebo nás kontaktujte s konkrétním požadavkem.

 

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.