Č. 173 - AUTOMATICKÁ MYČKA

Pro automatické a ruční čištění pomocí rozpouštědla

Tato automatická pračka malých rozměrů má velkou kapacitu mytí stříkacích pistolí uvnitř i vně. Membránové čerpadlo nasává čistící rozpouštědlo z nádrží umístěných ve spodní části stroje. K dispozici je výběr ze 2 modelů:

MOD. 173B. Tato myčka je vybavena odsávačem, vnější nosnou deskou pro pistole a spodním kontrolním otvorem. Zařízení má rovněž membránové čerpadlo řízené časovým spínačem pro automatické čištění, hubici a hadici na stlačený vzduch pro konečné ruční čištění a pro drobné stříkací práce.

MOD. 173C.Tato myčka je vybavena stejně jako výrobek č. 173-B a má přídavné membránové čerpadlo pro konečné automatické proplachování.

Technické údaje

Parametr Jednotka Hodnota
Váha kg 42
Rozměry mm 450 x660x1100
Kapacita nádoby z nerez. oceli l 50
Odtah mm 120
Pohon   pneumatický
Tlak vzduchu bar min.6 - maximální 10
PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.