Model č. G40 M – Myčka na automatické a manuální promývání laků na bázi rozpouštědel a vody

MYČKA G40M, celá vyrobená z nerezové oceli, s pneumatickou činností a s odsáváním par, je kombinací dvou na sebe napojených promývaček. Na jedné straně se promývají automaticky i ručně vodou pistole znečištěné od laků na vodní bázi a na druhé straně se promývají automaticky i ručně rozpouštědlem pistole znečištěné od laků na bázi rozpouštědla.

Promývání vodou. Provádí se automaticky membránovým čerpadlem, které je ovládáno časovacím zařízením a zásobuje sérii stříkacích trysek. Stroj je vybaven malou pumpičkou, rozprašovačem a štětečkem s přívodem čisté vody na ruční čištění a konečné oplachování. Kromě toho je možné provádět zkoušky barvy na vodní bázi. Stroj je vybaven také sběrnou vanou na vodu znečištěnou od laku, v této vaně je umístěn míchač na koagulaci a separaci laku od vody. Voda a zbytky koagulované barvy se pak vypouští přes předfiltr a rukávcový filtr, kde dojde k separaci pevných a vodních částic. Filtrovaná voda dá znovu použít na další promývání.

Promývání rozpouštědlem. Provádí se automaticky membránovým čerpadlem, které je ovládáno časovacím zařízením a zásobuje automatickou myčku vybavenou sérií stříkacích trysek na předběžné umytí, a druhým membránovým čerpadlem na konečné oplachování. Stroj je vybaven také malou pumpičkou a rozprašovačem na ruční umývání a konečné oplachování čistým rozpouštědlem. Kromě toho je možné provádět zkoušky barvy na bázi rozpouštědel. Na objednávku lze umístit na komín na odvádění par ještě depurátor s aktivním uhlím na úplné odstranění znečišťujících plynných částic.

185AX – Automatické a manuální mytí na straně pro ředidla, manuální mytí na straně pro vodu.

185CX – Automatické a manuální mytí jak na straně pro ředidla tak na straně pro vodu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Parametr Jednotka Hodnota
Hmotnost kg 108
Rozměry mm 1100 x 690 x 1500
Počet pistolí na promývací cyklus ks 2
Kapacita vany na vodu l 50
Průměr vypouštěcí hadice mm 150
Činnost   pneumatická
Tlak vzduchu bar min 6 - max. 10

 

Pošlete nám poptávku na tento produkt:

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.