L20M - MANUÁLNÍ KOMBINOVANÁ MYČKA – na vodu a ředidlo

S manuálním promýváním vodou a ředidlem

Myčka Mini Star, s pneumatickým systémem činnosti, vybavená dvěma oddělenými pracovními plochami, je jednoduchý a levný stroj na manuální umývání stříkacích pistolí i malých předmětů špinavých od laku, a to jak vodou, tak ředidly. Výpary jsou automaticky odsávány pokaždé, kdy pracovník otevře horní dvířka. Kromě toho je vhodná na provádění zkoušek barev ředitelných jak vodou, tak ředidlem.

Manuální umývání vodou a čisticím prostředkem: tato pracovní plocha je vybavena štětkou, do které membránové čerpadlo přivádí vodu a čisticí prostředek.

Konečné umývání: rozprašovač nasává čistou vodu z nádoby umístěné u základu stroje. Je vybaven štětkou, která se napojí na přívod vody ve firmě a která slouží na konečné opláchnutí, na vnitřní vyčištění myčky a na napuštění čisté vody do van pro následující cyklus mytí.

Na závěr ofukovací pistole slouží k vnitřnímu vyčištění a vysušení pistolí a umytých předmětů.

Umývání ředidlem: tato pracovní plocha je vybavena pumpičkou, která nasává ředidlo použité na předběžné umytí pistolí a pumpičkou a rozprašovačem, které nasávají čisté ředidlo na konečné mytí.

VČETNĚ VÝBAVY NA SEPARACI VODY-ŘEDIDLA

Technické údaje

Parametr Jednotka Hodnota
Váha kg 85
Rozměry mm 9900x690x1490
Odtah mm 150
Pohon   pneumatický
Tlak vzduchu bar min. 6 - maximální 10

Pošlete nám poptávku na tento produkt:

PRACUJEME PRO
PROFIL SPOLEČNOSTI

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako obchodní firma, zabývající se distribucí filtračních materiálů převážně do autolakoven a dalších pomůcek pro průmyslové lakování.

Během následujících let byl sortiment rozšířen o filtry do klimatizací, zahájili jsme vlastní výrobu některých typů filtrů. Stali jsme se společností s celorepublikovou působností, naši nabídku jsme rozšířili o prodej lakovacích kabin a dalšího vybavení autolakoven.

V roce 2005 byla dokončena rekonstrukce sídla firmy, disponujeme nyní skladovými a výrobními prostory o rozloze 1000 m2.